Hukuki

 
www.Excelci.com Internet sitesindeki içerik (metin, slayt, ses ve görüntü olarak) Faruk Çubukçu tarafından hazırlanmış özgün “hesap tablosu çözümleri”dir. Yayım ve dağıtım hakkı Faruk Çubukçu’ya aittir. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Fikir ve Sanat Eserleri ilgili yasalarıyla; eser, yazarın izni olmadan elektronik, mekanik, fotokopi, kayıt cihazı vb sistemler kullanılarak kısmen ya da tamamen kopyalanamaz.
Sitede üçüncü partiler tarafından sağlanan içerikler bilgi amaçlı olup Excelci.com ya da Faruk Çubukçu’nun sorumluluğunda değildir.
 
Genel Kurallar:
Excelci.com sitedeki içerikleri ve bütün koşulları değiştirme hakkını saklı tutar. Video ve slaytların içeriği, kullanılan teknolojileri, hizmet sürelerinin ve tarihlerini bildirim yapılmadan değiştirilebilir.
Excelci.com sitedeki bilgilerin doğruluğunu ve/veya belli sınavı geçmek için olduğunu garanti etmez. Bu konuda bir söz vermez ve iddia etmez.
Excelci.com kullanıcının donanım, yazılım ve sürücü vb yazılımsal, teknik ve Internet bağlantıları açısından yeterliliğini, uygunluğunu sağlamaz. Siteye erişimini sağlamakla yükümlü değildir.
Excelci.com bir eğitim sitesi (bilgisayar eğitimi, online eğitim, Excel eğitimi) değildir. Verilen hizmetin karşılığı herhangi bir diploma ya da sertifika verilmez. Sitenin amacı hesap tabloları aracılığıyla verileri işlemeyi açıklayan teknikleri bu konuda danışmanlık gereksinimi duyan bilgisayar kullanıcılarına (kurumlara) destek hizmetleri vermektir. Site içeriğine erişmek ve siteden yararlanabilmek için belli bir bilgisayar (işletim sistemi, klavye, mouse) bilgisine gereksinim duyulur. Ayrıca yapılan çalışmalar kurumsal anlamda Excel ve hesap tablosu kullanımına yöneliktir. Bu konudaki ön hazırlığı kullanıcılar yapmalıdır.
Excelci.com kullanıcıların site erişimi ve bilgisayar sorunları yüzünden yaşanan her türlü kayıplardan sorumlu değildir.
Örneklerde adı geçen kullanıcı, kurum adları, sayısal bilgiler, e-posta adresleri vb. bilgiler tümüyle hayalidir. Herhangi bir gerçek kişi ya da kurumla ilgisi yoktur. Bu veriler tümüyle uygulama ve çalışma amaçlarına yönelik olarak toplanmıştır. Veriler, kısmen Internet üzerinde paylaşılan verilerden alınmış ayrıca örnek veri olması için rastgele toparlanmış ve özel olarak ilgili işlem için oluşturulmuştur.
Tarif edilen işlemler, örnekler yanlış ya da hatalı olabilir. Sitenin amacı belli teknikleri kullanmayı açıklamak ve uygun verilerle uygulamalı olarak göstermektir. Sonuçlarını kontrol edip doğrulamadıkça kitaptaki işlemleri (hesaplamaları) ticari işlemlerinizde kullanmayınız.
Site kullanıcıları, video ve slaytlar içindeki bilgileri (uygulamaları) kendi istekleriyle kullanmayı kabul etmiş sayılırlar. Video ve slaytlar herhangi bir kullanıcının özel amacına yönelik olarak değil, genel amaçlı olarak tasarlanmış ve sunulmuştur. Kullanıcılar bu bilgileri isteğine göre uyarlayabilir.
Sonuç olarak, www.excelci.com WEB SİTESİNE ERİŞEN BÜTÜN KULLANICILAR YUKARIDAKİ GENEL KURALLARI VE ŞARTLARI OKUMUŞ VE KABUL ETMİŞ SAYILIR. EĞER BU KURALLARI VE ŞARTLARI KABUL ETMİYORSANIZ LÜTFEN SİTEYE ERİŞMEYE DEVAM ETMEYİNİZ.
 
Üyelik Bilgilerine İlişkin:
Kullanıcı ya da üye olan kişinin Web sitemiz servislerinden yararlandığı sırada,
 
Kayıt formunda yer alan bilgilerin doğru olduğunu ve bu bilgilerin gerekli olduğu (şifre unutma gibi) durumlarda bilginin hatalı veya noksan olmasından doğacak zararlardan dolayı sorumluluğun kendisine ait olmasını, bu hallerde üyeliği sona erecektir.
Web sitemiz servislerini kullandığında ileri sürdüğü şahsi fikir, düşünce, ifade, Web sitemiz ortamına eklediği dosyaların, gönderdiği kişilik bilgilerinin sorumluluğunun kendisine ait olduğunu ve Web sitemizin bu dosyalardan dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacaktır.
Web sitemizin kullanımı sırasında kaybolacak, ve/veya eksik alınacak, yanlış adrese iletilecek bilgi mesaj ve dosyalardan Web sitemiz un sorumlu olmayacaktır.
Web sitemiz da sunulan hizmetlere Web sitemiz tarafından belirlenen şekil dışında ve yetkisiz şekilde ulaşmamayı ve yazılımı hiçbir şekilde değiştirmemeyi, değiştirilmiş olduğu belli olanları kullanmamayı ve sözü geçen maddelere uymadığı durumlarda Web sitemizin uğrayabileceği tüm maddi ve manevi zararları ödemeyi üyemiz kabul eder.
Üye ayrıca verilerinin yetkisiz kişilerce okunmasından, dolayı gelebilecek zararlardan ötürü Web sitemizi sorumlu tutmayacaktır.
Kullanıcı adı olarak kullanılabilecek rumuzları genel ahlak, görgü ve hukuk kurallarına uygun olmasını sağlayacaktır.
Kişi ya da kurumların isimlerini lekeleyici, çiğneyici, ahlaka aykırı, yakışıksız ya da kanun dışı materyal ya da bilgiler yayımlamamayı, basmamayı, dağıtmayacaktır.
Web sitemiz servislerini kullanarak elde edilen herhangi bir kayıt veya elde edilmiş malzemelerin tamamı ile kullanıcının rızası dahilinde olduğunu, kullanıcı bilgisayarında yaratacağı arızalar, bilgi kaybı ve diğer kayıpların sorumluluğunun tamamı ile kendisine ait olduğunu, servisin kullanımından dolayı uğrayabileceği zararlardan dolayı Web sitemizden tazminat talep etmeyecektir.
Web sitemizden izin almadan Web sitemiz servislerini ticari ya da reklam amacıyla kullanmayacaktır.
Bu kurallara aykırı davrandığı takdirde Web sitemiz gerekli müdahalelerde bulunma ve üyeyi servis dışına çıkarma ve üyeliğe son verme hakkına sahiptir.
Üye (kullanıcı ya da müşteri) sistem üzerindeki satın alma işlemini geçerli bir kredi kartı aracılığı ile yapmak zorunda olduğunu, kredi kartı geçerliliği onaylanmadığında sistemden alışveriş yapamayacağını bilir.
 
Tescilli Markalar (registered trademarks)
Microsoft Excel, Excel 2010, Excel 2013 Microsoft firmasının tescilli markasıdır. 
ANASAYFA   |   HAKKIMIZDA   |   DANIŞMANINIZ   |  REFERANSLAR   |   ARŞİV   |   S.S.S.   |   SORU SOR   |   HUKUKİ   |   GİZLİLİK   |   İLETİŞİM


Copyright © 2015 excelci.com
Tasarım & Programlama : Deltapro